איך עושים כסף באינטרנט?

איך להרוויח כסף באינטרנט

זהו האינטרנט כבר כאן, זה לא סוד ואי אפשר להתעלם ממנו כעת נשאלת השאלה הגדולה איך להרוויח כסף באינטרנט ? כיצד ניתן לקחת את הכלי הנפלא הזה ולהפוך אותו לאמצעי להפקת כסף? כיצד אפשר להרוויח יותר ?

איך לא להרוויח כסף באינטרנט

לפני שמתחילים כדאי קודם כול להבהיר כי קיימות דרכים לא לגיטימיות לעשות כסף באינטרנט ולא אגע בהם במאמר זה, אבל הם בהחלט נכנסים לקטגורית איך לא לעשות כסף באינטרנט. הכוונה היא לדרכים כמו עבודות הכרוכות בגלישה באינטרנט, עבודות הטומנות בחובן מענה מזויף לסקרים וכן הלאה דוגמאות אלו שייכות כאמור ל"איך לא לעשות כסף דרך האינטרנט" היות ואלו דרכים לא חוקיות או לא לגיטימיות.

איך להרוויח כסף באינטרנט בדרכים לגיטימיות?

ניתן לחלק את הדרך להרוויח כסף באינטרנט לשתי חטיבות עיקריות. האחת מיועדת לבעלי אתרי אינטרנט והחטיבה השנייה מיועדת לאנשים ללא אתרים ברשת.

איך להרוויח כסף באינטרנט – לבעלי אתרים

אתחיל בחטיבה הראשונה הדנה בדרכים איך להרוויח כסף באינטרנט בקרב אנשים שיש בבעלותם אתר אינטרנט פעיל.

פרסום באתר – במידה ויש לכם אתר מוצלח ופעיל תוכלו להרוויח כסף על ידי מכירה של שטחי פרסום באתר שלכם.

גוגל אדסנס (Google Adsense) – דרך נוספת המספקת תשובה לשאלה איך להרוויח כסף באינטרנט היא גוגל אדסנס. תוכלו לפרסם מודעות של מפרסמים בגוגל (Google) אצלכם באתר ולקבל כסף מגוגל (Google) עבור הקלקות של גולשים. שימו לב כי גוגל משתדלת לשים מודעות בעלות רלוונטיות לאתר שלכם.

גוגל אדוורדס (Google Adwords) – אם אתם שואלים מהיכן מגיעות אליכם מודעות האדסנס (Google Adsense) אזי גוגל אדוורדס (Google Adwords) היא התשובה בשבילכם. בקלות, תוכלו לייצר מסע פרסום בגוגל אדוורדס (Google Adwords) וליהנות מחשיפה של האתר שלכם. כל שעליכם לעשות זה לבחור את מילות המפתח הרצויות לכם ולשלם עבור גולשים שהקליקו על המודעות שלכם. תוכלו לפתוח מסע פרסום גם אם אין לכם אתר שלם כי אם רק דף אינטרנט יחיד.

תוכנית שיתופים – אחת התשובות הפופולאריות ביותר לשאלה איך להרוויח כסף באינטרנט היא ייזום תוכניות שיתופים עם אתרים אחרים. יש כמה וכמה רמות של שיתוף פעולה. באופן כללי אתם מפרסמים באנר של החברה השותפה באתרכם וזו מפרסמת באנר שלכם ובאופן כזה תגדילו את התנועה באתרים שלכם. תוכלו לערוך תוכניות שיתופים הדדיות כגון זו שציינתי אך גם תוכלו לערוך שיתופי פעולה חד כיווניים שבו אתם משלמים לאתר המפרסם רק על לידים, קרי: גולשים שהקליקו על הבאנר או מילאו טופס.

תוכנית שותפים של אמזון (Amazon Affiliate Program) – תוכלו לייצר אזור קניות באתר שלכם בקלות יחסית ובמקום שגולשים יברחו לאתר של אמזון, הגולשים יקנו באמזון אצלכם באתר כאשר אמזון היא זו שתדאג לטיפול בעגלת הקניות וברכישה עצמה.

תיבת חיפוש של גוגל (Google) - במקום שגולשים יצאו מן האתר שלכם לערוך חיפושים נוספים, הוסיפו את תיבת החיפוש של גוגל באתר שלכם.

פתיחת בלוג – אתם שואלים איך להרוויח כסף באינטרנט ? ובכן פיתחו בלוג, עדכנו אותו ללא הרף בתוכן ייחודי ואיכותי ותוכלו גם בו לשתול מודעות פרסום כמו גם הפניות לאתר הבית שלכם.

לידים – אם יש לכם לקוחות המבקשים לקנות מוצרים שאין לכם תוכלו למכור את הפרטים שלהם, באישורם כמובן, לנותני שירות שכן מסוגלים לספק את המוצרים הדרושים להם.

איך להרוויח כסף באינטרנט – ללא אתר אינטרנט?

החטיבה השנייה מיודעת לאנשים אשר שואלים את עצמם איך להרוויח כסף באינטרנט אך אין בכוונתם לפתוח אתר אינטרנט.

חנויות ב- eBay – אם יש לכם חנות בעולם האמיתי וברצונכם למכור את המוצרים שלכם תוכלו לעשות כסף ממכירת המוצרים של החנות שלכם ב- eBay.

eBay – אם אין לכם לא חנות ולא אתר אינטרנט אך יש ברשותכם מוצרים אטרקטיביים תוכלו למכור אותם ב- eBay וכך לעשות כסף.

פרסום מקצועי – רשת האינטרנט מאפשרת לפרסם את עסקינו במגוון רחב של אתרים, אינדקסים וכיוצא באלה וכל זאת מבלי שיהיה לכם אתר. אז אם אתם רוצים לפרסם את העסק שלכם כמו גם במידה ואתם פרילנסרים – תוכלו להשתמש בפלטפורמות פרסום של אתרים אחרים על מנת להרוויח כסף בתחום המקצועי שלכם.

Google Answers – אם אתם מוכשרים בתחום מסוים תוכלו לשמש כמנהיגים ב- Google Answers. תצטרכו לענות לשאלות של אנשים שונים ולקבל על כך כסף מגוגל (Google). 

PayPerPost.com  - אם אתם יודעים לכתוב יפה באנגלית תוכלו לקבל כסף על כך פוסט שתכתבו.

אם כן יש לא מעט תשובות לשאלה הכול כך גדולה איך להרוויח כסף באינטרנט. הבאנו רק חלק מן הדרכים בהן ניתן להרוויח כסף באינטרנט כמו גם שממש ברגעים אלו נוצרות דרכים חדשות בהן ניתן להרוויח כסף דרך הרשת...הישארו עם היד הדופק.
מאמרים אחרונים

קישוריםניהול אתרים | קידום אתר | בניית אתר | איחסון | תוכניות שותפים | מפת האתר
רוצה להרוויח כסף מהאתר שלך? זה לא כל כך מורכב כמו שזה נשמע...